Wat te doen als je stageloopt op het OK?
Als je stageloopt op de dienst Operatiekwartier volg je de algemene introductie (opstartdag) op campus Salvator. Je start je stage aansluitend op deze campus, maar je wordt op de startdag ook begeleid naar campus Virga Jessa voor een (korte) rondleiding.
Je neemt 3 weken vóór de opstart van de stage contact op via mail mentoren.ok.vir@jessazh.be. Hierin licht je kort toe wie je bent, welk je exacte stageduur is en eventuele specifieke info bv betreffende bachelorproef.
Het uurrooster van je stage wordt opgemaakt rekening houdend met je persoonlijke wensen.
- Deze wensen dien je telkens vóór de maandag door te sturen via mail mentoren.ok.vir@jessazh.be zodat we je op donderdag via mail kunnen berichten hoe je uurrooster eruit ziet voor de komende 2 weken.
- Vergeet niet om je vaste lesdagen of een langere verlofperiode op voorhand doorgeven.
- Als student loop je stage tijdens een vroegdienst of tijdens een laatdienst. Enkel 4de jaar-studenten die een contractstage/ eindstage lopen worden ook ingeschakeld tijdens weekenden of nachten. Het inplannen hiervan gebeurt steeds in overleg.
- Uitleg betreffende de shiften vind je hier: Uitleg shiften OK
- Als student ben je zelf verantwoordelijk voor het behalen van de vereiste stage-uren. Voor een inhaalstage dien je zelf contact op te nemen om de mogelijkheden (extra stagedagen) te bespreken.
Bij het inplannen van verlof vragen we jou om een goede verlofspreiding te voorzien (verlof niet opsparen tot einde stage!).
Als student ben je zelf verantwoordelijk om dagelijks na te kijken op welke campus je de volgende dag de stage loopt, dit kan afwijken van het vooropgestelde uurrooster.
Het is belangrijk dat je tijdig/ (minstens) 1 week vóór de opstart een dosimeter aanvraagt. Dit kan via volgende link: Veelgestelde vragen dosimetrie. Je ontvangt de dosimeter bij de aanvang van je stage (op de dienst zelf).
We verwachten dat je de studentenbrochure doorneemt voorafgaand aan de stage: Studentenbrochure
We verwachten dat je bij de aanvang van je stage:
- een afgedrukt opleidingsplan meebrengt: Opleidingsplan
- een afgedrukt onthaalformulier in je bezit hebt: Onthaalformulier
- een formulier ‘Persoonsgegevens’ in je bezit hebt dat je ontvangt tijdens de algemene introductie
We verwachten dat je gebruik maakt van de checklist ter voorbereiding op je stage: bekijk Veelgestelde vragen - checklist opstart stage om vlot je wachtwoorden voor digitale applicaties te kunnen downloaden en om bij opstart vlot te kunnen inloggen (en paswoorden te kunnen wijzigen).